Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/indixy/domains/blender.lt/public_html/forumas/Sources/Subs.php on line 3825
masinos modeliavimas
Please login or register. 2024-03-29, 04:18:32

Author Topic: masinos modeliavimas  (Read 17923 times)

indinas

  • Žaliukas
  • *
  • Posts: 12
masinos modeliavimas
« on: 2010-02-06, 22:24:33 »
sveiki, as radau internete lotus elise brezinuos isidejau i blenderi, kad galeziau su modeluoti lotusa padariau, kad visu pusiu masinos nuotraukos atitiktu kiekvienai nuotraukai. IR modeluoju as ta leksusa kol prieinu prie lempu, lempas padarau is virsaus, o kai darau is priekio kaskaip ne iseina kreivos iseina pagrasinu tai is virsaus atrodo kreivos, atrodo , kad matmenys ne atitinka arba ne is tos puses ziuriu, bet patikrinu , kad ne. Kodel man neina tu lempu normalei padaryt? Gal kas gali pasakyt ar padet ? gal kaska blogai padariau?

Ramūnas

  • Administrator
  • Šnekus
  • *****
  • Posts: 129
    • Blender.lt
Re: masinos modeliavimas
« Reply #1 on: 2010-02-06, 23:10:42 »
Labas,

 įdėk kokią ekrano nuotrauką, ar failą. Nelabai dabar aišku kas ten nesigauna. Pradžioj reikia pažiūrėti, ar atitinka piešinėlių dydžiai

indinas

  • Žaliukas
  • *
  • Posts: 12
Re: masinos modeliavimas
« Reply #2 on: 2010-02-07, 17:11:14 »
va nuotrauka gal dabar suprasit?
matot kur vaizdas iš virsaus ten gerai padaryta, o is priekio taip nesigauna, jei padaryziau , kad butu gerai is priekio, tai bus blogai is virsaus.




Loist

  • Šnekus
  • ***
  • Posts: 184
  • Gyvenimas-sugalvota idiotiškai,užtat kokia grafika
Re: masinos modeliavimas
« Reply #3 on: 2010-02-07, 22:21:20 »
Tigi zaprasta :) Niekada (bent jau kiek pačiam teko bandyti) neatitinka paveiksliukų dydžiai. Reikia juos ilgokai reguliuoti, kad viskas būtų +- gerai. Ir tai pasiseka padaryti, jei blueprintai būna gerai nupiešti. Kas šiuo atveju, kaip matome, jie nėra labai gerai nupiešti. Toliau nieko nekomentuosiu, nes mašinos modeliavimuose esu naujokas, tegul pasisako senieji :)
Blend your ideas with "Blender"
Kai sugalvosiu - parašysiu...

Ramūnas

  • Administrator
  • Šnekus
  • *****
  • Posts: 129
    • Blender.lt
Re: masinos modeliavimas
« Reply #4 on: 2010-02-08, 10:56:45 »
Man atrodo, kad yra tiesiog maišomos lempos dalys, kurios modeliuojamos. Iš viršaus lempa su visu korpusu, pailga. O iš priekio matosi tik stiklas ir truputis korpuso. Tai, kas yra apatiniuose dviejuose ekranuose, atrodo visai normaliai. Pataisyti reikėtų žiūrint iš šono. Ir manau pradžioj perdaug nereikėtų kreipti dėmesio į tokias smulkmenas kaip lempos - palikti joms skyles ir koncentruotis ties bendra kėbulo forma. Po to viskas lengviau susidėlios į vietas

bixx

  • Žaliukas
  • *
  • Posts: 44
    • nerijusfotos
Re: masinos modeliavimas
« Reply #5 on: 2010-02-08, 21:17:04 »
Jo, ten tas kalniukas ant virsaus sumaise tau kortas :)

maniac

  • Pirmaujantis
  • Šnekus
  • *****
  • Posts: 153
  • www.stugys.com
    • www.stugys.com
Re: masinos modeliavimas
« Reply #6 on: 2010-02-08, 22:16:55 »
jeigu nesiseks niekaip išsiaiškint atsiųsk blend failą nesi čia dar labai daug sumodeliavęs....

Lukas

  • Žaliukas
  • *
  • Posts: 33
Re: masinos modeliavimas
« Reply #7 on: 2010-02-20, 23:52:20 »
taigi viskas čia gerai. tame korpuso įdubime (kurį padarei, o ne lempą) ir yra toji lempa. Jej jau nori rimtai daryti tai pažiūrek googlei kaip mašina atrodo.  ;)
Mano pilvas ne nuo alaus. Mano pilvas alui...

Lukas

  • Žaliukas
  • *
  • Posts: 33
Re: masinos modeliavimas
« Reply #8 on: 2010-02-22, 22:52:38 »



bjauri mašina :D :D :D :D :D :D
tik čia skiriasi nuo brėžinio, gal kita versija...
« Last Edit: 2010-02-22, 22:55:18 by Lukas »
Mano pilvas ne nuo alaus. Mano pilvas alui...

indinas

  • Žaliukas
  • *
  • Posts: 12
Re: masinos modeliavimas
« Reply #9 on: 2010-06-28, 16:46:13 »
sveiki, as toliau bandau kurti masina :D, paskutine masina kaskoks zigulys. As ji sumodelevau ir jis man gavosi visas kreivas, gal kas gali padet del nuotrauku regulevimo?
nes man neiseina, pagal kokius taskus reikia ziuret ,noredamas, kad nuotraukos atitiktu?

Loist

  • Šnekus
  • ***
  • Posts: 184
  • Gyvenimas-sugalvota idiotiškai,užtat kokia grafika
Re: masinos modeliavimas
« Reply #10 on: 2010-06-28, 18:52:11 »
Paprasčiau bus viską sutalpinti į kubą. Jei visos nuotraukos telpa į kubą, tada ir mašinos proporcijos +- atitiks :)
Blend your ideas with "Blender"
Kai sugalvosiu - parašysiu...

maniac

  • Pirmaujantis
  • Šnekus
  • *****
  • Posts: 153
  • www.stugys.com
    • www.stugys.com
Re: masinos modeliavimas
« Reply #11 on: 2010-06-30, 23:31:53 »
įdėk brėžinių paveiksliukus čia arba ekrano nuotrauką padaryk. bandysim padėt bus aiškiau ;)

indinas

  • Žaliukas
  • *
  • Posts: 12
Re: masinos modeliavimas
« Reply #12 on: 2010-07-03, 09:56:08 »
:D mano pirmosios pavykusios (nekaip) masinos brezinei :

:D kaip man pavyko:

:D prastai, atrodo kaip po ne vienos avarijos.


gal kas galetu pasakyti kaip exportuoti ir importuoti modeli taip, kad nepradinktu lempos,kad radai su kebulu nesusijunktu(nes kaip susijunge nepavazuoja :D)
pries exportavima:

po importavimo, kaip matote ratas su kebulu susijunge, ir tapo kaip vienu objektu:

kodel tunelio ir masinos daliu nesimato?
:D kai idedu masina i tuneli:

kai zaidziu buna taip:

ne kaip pavyko nuotraukos
« Last Edit: 2010-07-03, 10:02:31 by indinas »

Loist

  • Šnekus
  • ***
  • Posts: 184
  • Gyvenimas-sugalvota idiotiškai,užtat kokia grafika
Re: masinos modeliavimas
« Reply #13 on: 2010-07-03, 16:51:23 »
Pirma, eksportuojant *.obj formatu, jei neklystu, default viską sujungia į vieną objektą kas priklauso mesh grupei. Bet dėl to nesu tikras.

Dėl tunelio bėda tame, kad tunelio normalės žiūri į išorę o ne į vidų. :) Apsuk normales ir viskas turėtų būti normaliai :)
Blend your ideas with "Blender"
Kai sugalvosiu - parašysiu...

indinas

  • Žaliukas
  • *
  • Posts: 12
Re: masinos modeliavimas
« Reply #14 on: 2010-07-03, 18:10:17 »
kas tos normales? Normalus?
as bandziau padaryti trasa is kubu bet vistiek trasos nesimato. tai kaip man daryt?
dar atsirado problemos su kamera, kad kai losiu kamera visur sukiojesi ir dreba
ir noreciau suzinot del ko kartais objekto centras atsidure visai kitoi vietoi(pvz: uz objekto ribu).
jei as visas problemas isspresciau, tiktai gera geima sukurciau :D :D :D
« Last Edit: 2010-07-03, 18:29:57 by indinas »