Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/indixy/domains/blender.lt/public_html/forumas/Sources/Subs.php on line 3825
kas nori prisijungti?
Please login or register. 2024-04-19, 21:27:04

Author Topic: kas nori prisijungti?  (Read 15549 times)

mansim

  • Žaliukas
  • *
  • Posts: 15
kas nori prisijungti?
« on: 2009-08-30, 01:44:12 »
Sveiki. kas nori prisideti prie naujai kuriamos blender zaidimu kurimo kompanijos?(as sukursiu del bendravimo) priimami naujokai taipogi, padetume ismokti zaidimo kurimo blenderyje suktybiu ir bandytume kurti bendrus darbus :) rasyti privacia zinute to "mansim" ir pabendrautume blender tema :) as pats mokausi blender vos pora menesiu, bet jau galiu susikurti pats sau idomiu zaidimu (tik game physics tema, nemoku kurti grafiku ir negaliu del lievo PC).
tai rasykit kas nori kartu su manimi tobuleti blender game engine srityje :) galiu parodyti pavyzdi ka jau moku:
http://www.megaupload.com/?d=M7VQUA60

sita susikuriau dabar, per kelias dienas ismoksiu viska perprogramuoti i python (python totaliai neismanau, bet tikrai perprogramuosiu, nes to trokstu). nesvarbu ka kiti sako (kad vos 2 menesiai - dar mokinkis), tiesiog jei nori - ismoksi ir pasidarysi taip kaip tau reikia!

Loist

  • Šnekus
  • ***
  • Posts: 184
  • Gyvenimas-sugalvota idiotiškai,užtat kokia grafika
Re: kas nori prisijungti?
« Reply #1 on: 2009-09-05, 15:04:29 »
Mintis gal ir nebloga, bet gal būtų galima gauti projekto aprašymą? Ar tai tiesiog komandos rinkimas ir tiek, po to viską visi bendrai mąstysit? Kokie tiksliai? Kokie norai? Kokio tipo žadat kurt? Yra daug klausimų, į  kuriuos reiktų atsakyti, norint pradėti kurti žaidimą/us. + Bendravimas tik virtualiai nesuteikia pilnavertiško projekto aptarimo. Virtual ir lieka virtual...

Nepamenu kur, bet skaičiau temą, taipogi susijusią su naujos komandos rinkimu ir grandiozišku projektu. Na bet tai neesmė, esmė tame, kad pirma reiktų gal sukurti vieną kambarį (level) fully playable, o tik po to mąstyti apie konkretų pilną žaidimą. Na, bet kaip nori. Anyway, linkiu sėkmės kūrimuose, kad ir kokie jie būtų.

P.S. Sorry dėl rašybos klaidų, sunkiai man šiandien rašos... Žinot, alkoholis savo daro :D


- Loist -
Blend your ideas with "Blender"
Kai sugalvosiu - parašysiu...

mansim

  • Žaliukas
  • *
  • Posts: 15
Re: kas nori prisijungti?
« Reply #2 on: 2009-09-05, 23:06:44 »
na del rasybos klaidu nesibaimink, nemanau jog kamnors cia svarbu :D

http://www.megaupload.com/?d=QI8Z07C0

man besedint prie blender PC issijunge ir senasis savaites dargbo blender failas tapo corrupted. tai va cia ka sukuriau per diena - beveik tiek pat kiek per savaite, nes jau viska atsiminiau ar radau forumuose. kursiu toliau. zadu susikurti RPG. game engine del RPG kurimo apytiksliai zinau. nors kasdien tobuleju bedarydamas sita zaidima labiau nei sedint prie nuobodziu tutorialu - tiesiog klausineju forumuose, per diena gaunu po 4-6 atsakymus.

as noriu suburti kokia keliu zmoniu komanda, su kuriais galeciau pakalbeti blender tema, daryti bendrus zaidimus ar dar kanors - taip yra lengviausiai ir greiciausiai tobuleti.

Loist

  • Šnekus
  • ***
  • Posts: 184
  • Gyvenimas-sugalvota idiotiškai,užtat kokia grafika
Re: kas nori prisijungti?
« Reply #3 on: 2009-09-06, 13:28:13 »
Klausimas. Kiek jau surinkai žmonių savo projektui? ???
Blend your ideas with "Blender"
Kai sugalvosiu - parašysiu...

mansim

  • Žaliukas
  • *
  • Posts: 15
Re: kas nori prisijungti?
« Reply #4 on: 2009-09-06, 14:49:08 »
dar nei vieno. dar ieskau :D

bixx

  • Žaliukas
  • *
  • Posts: 44
    • nerijusfotos
Re: kas nori prisijungti?
« Reply #5 on: 2009-09-07, 20:24:24 »
Idomu idomu... :)

mansim

  • Žaliukas
  • *
  • Posts: 15
Re: kas nori prisijungti?
« Reply #6 on: 2009-09-07, 21:51:12 »
na, palaukus dar savaite-dvi jau busiu pilnai pasiruoses zaidimo BGE - galesiu daryt ka noresiu.
man tereikia kad kansors su grafikom darbuotusi, nes as visa laika skiriu BGE, o neskiriu laiko niekam kitam. tia uztai ir ieskau kas galetu padeti mano zaidimams kurti personazus(low poly).

maniac

  • Pirmaujantis
  • Šnekus
  • *****
  • Posts: 153
  • www.stugys.com
    • www.stugys.com
Re: kas nori prisijungti?
« Reply #7 on: 2009-09-08, 17:39:12 »
susikurk tema ar kaip nzn ir parasyk kokiu reiktu tau tu modeliu ;) kokia istorija ir panasiai detales visas kad ateje lankytojai zinotu ko tau reik ir as galesiu koki nesudetinga padaryt

mansim

  • Žaliukas
  • *
  • Posts: 15
Re: kas nori prisijungti?
« Reply #8 on: 2009-09-08, 19:36:49 »

maniac

  • Pirmaujantis
  • Šnekus
  • *****
  • Posts: 153
  • www.stugys.com
    • www.stugys.com
Re: kas nori prisijungti?
« Reply #9 on: 2009-09-13, 20:10:19 »
ar jau turi nors viena tanko modeli? jei ne reik man prisizadet tau padaryt kad ir nelabai koki bet modeli :) iki kito savaitgalio

Loist

  • Šnekus
  • ***
  • Posts: 184
  • Gyvenimas-sugalvota idiotiškai,užtat kokia grafika
Re: kas nori prisijungti?
« Reply #10 on: 2009-09-13, 21:23:10 »
Kiek skaičiau, tai jam reikia 30 poliu modelio... dude... tigi čia kubikas :D Buvau kažkam tanką sugaminęs, tik kad vikšrai buvo lėvi... nejudėjo...
Blend your ideas with "Blender"
Kai sugalvosiu - parašysiu...

mansim

  • Žaliukas
  • *
  • Posts: 15
Re: kas nori prisijungti?
« Reply #11 on: 2009-09-15, 13:46:32 »
nu pabandyk normalu pagaminti. paziuresiu ar ves pas mane. nors dabar unike esu, uniko kompai turetu vezti [extra atveju] :) turbut pirma reikia patikrinti mano kompo sugebejimus (netikiu kad jie dideli), bet gal net uztektu mano kompo kad isveztu normalius vikejus, o ne rubikus :D

maniac

  • Pirmaujantis
  • Šnekus
  • *****
  • Posts: 153
  • www.stugys.com
    • www.stugys.com
Re: kas nori prisijungti?
« Reply #12 on: 2009-09-20, 21:13:15 »
biski busiu apsimelaves pora dienu veluosiu ;)

Loist

  • Šnekus
  • ***
  • Posts: 184
  • Gyvenimas-sugalvota idiotiškai,užtat kokia grafika
Re: kas nori prisijungti?
« Reply #13 on: 2009-09-21, 13:35:04 »
Kokio čia tanko reikia? body pagamint nėra kas veikt + žaidimui, kuriame detalumo turbūt bus nerasta... Na, jei bus gera nuotaika  tai pagaminsiu kokitankiuką. Dėl suriginimo nežinau, turbūt neriginsiu, nes nėra ir taip sunku jį suriginti pačiam + nežinau kaip tu jį naudosi. Kas dėl vikšrų, tai jie nejudės. Modelis bus iki ketvirtadienio (2009 02 24). Greičiausiai bus 23 dieną, nes 24 man darbe reiks sėdėt.

Tiesa, kur tau tuos modelius siųst? Į mediafire nesinori talpint, nes ten po kiek laiko dingsta... Nors gal ir patalpinsiu :)
Blend your ideas with "Blender"
Kai sugalvosiu - parašysiu...

Loist

  • Šnekus
  • ***
  • Posts: 184
  • Gyvenimas-sugalvota idiotiškai,užtat kokia grafika
Re: kas nori prisijungti?
« Reply #14 on: 2009-09-23, 20:08:42 »
Modelis kaip ir baigtas. Parašyk e-mail'ą - atsiųsiu. Tiesa, modelis tik ir bus modelis, jokių textūrų ar riginimo. + vikšrai nepanašūs į vikšrus... Bet pratestavimui užteks ;)
Blend your ideas with "Blender"
Kai sugalvosiu - parašysiu...