Please login or register. 2024-04-20, 05:03:07

Author Topic: Sveiki  (Read 7308 times)

mansim

  • Žaliukas
  • *
  • Posts: 15
Sveiki
« on: 2009-08-22, 23:34:53 »
Sveiki visi. as naujas sio forumo vartotojas. su blender zaidziu gal 2 menesius ir itemptai mokausi. kilo ideja paieskoti lietuviu, mokanciu blender ir voila! yra ne tik tinklapis, bet ir forumas - nesitikejau! pradziugino :)

esu bisky uzfloodines nystic.com foruma su savo klausimais, bet matau, kad yra lietuviu, gerai mokanciu blender. as lietuviu visgi geriau suprantu :) mano klausimai dazniausiai buna susije su game engine - megstu kurti zaidimus. ir vis kyla konkreciu klausimu, i kuriu atsakymus lengviausiai gauti tiesiog paklausus, nes rasti tam tikra tutoriala kartais buna ypac sunku.

Pirmas klausimas - kaip iterpti .blender faila prie mano posto? nes as kai klausiu, iterpiu ir savo .blender faila, kad klausimas butu aiskesnis. arba kartais megstu parodyti koki zaidimuka esu sukures. o cia nerandu failo iterpimo nuorodos..
visgi, forumai yra skirti klausimams ir diskusijoms.

maniac

  • Pirmaujantis
  • Šnekus
  • *****
  • Posts: 153
  • www.stugys.com
    • www.stugys.com
Re: Sveiki
« Reply #1 on: 2009-08-23, 10:10:53 »
Saunu kad domiesi pokolkas kiek zinau siam forume nera tokios galimybes, rudenop kai baigs atostogauti zmones atsakingi uz forumo kurima, ir tobulinima sukurs tokia savybe pokolkas jei paveikslelius nori talpinti, bent asmeniskai as talpinu www.ipix.lt yra dar part.lt uzsienio tiekejus turbut ir pats zinai

Ramūnas

  • Administrator
  • Šnekus
  • *****
  • Posts: 129
    • Blender.lt
Re: Sveiki
« Reply #2 on: 2009-08-24, 10:04:10 »
Labas mansim, sveikinu prisijungus prie blender.lt bendruomenės :) Dėja, neturiu aš savo hostinge tiek vietos, kad leisti įkelti piešinėlius ar failus. Norint juos prisegti prie forumo temos reikės naudotis išorinėmis paslaugomis. Kaip piešinėliams ipix.lt, taip failams file.lt ar panašiomis. Nei vienos iš jų konkrečiai nerekomenduoju, nes pats nesinaudoju. Išsirinkite patikimiausią ir geriausią patys ;) Sėkmės blendinant ir bendraujant.

FreeMind

  • Žaliukas
  • *
  • Posts: 7
Re: Sveiki
« Reply #3 on: 2010-03-23, 11:27:03 »
Siūlau imageshack.us

maniac

  • Pirmaujantis
  • Šnekus
  • *****
  • Posts: 153
  • www.stugys.com
    • www.stugys.com
Re: Sveiki
« Reply #4 on: 2010-03-23, 17:14:49 »
Siūlau imageshack.us
nekečiu šitos svetainės dėl reklaminimo :) bet čia tik mano nuomonė... ipix.lt kartais neveikia būna ir taip.... taip kad tiesiog geriausias sprendimas turėt savo svetainę... bet čia tik keli pamastymai iš trumpos patirties

Loist

  • Šnekus
  • ***
  • Posts: 184
  • Gyvenimas-sugalvota idiotiškai,užtat kokia grafika
Re: Sveiki
« Reply #5 on: 2010-03-23, 21:00:05 »
Paveiksliukams kuo puikiausiai tinka part.lt tinklapis. O kas liečia failų talpinimus, tai media fire manau tinka tam. :)
Blend your ideas with "Blender"
Kai sugalvosiu - parašysiu...