Please login or register. 2024-03-29, 11:03:19

Author Topic: Problema  (Read 4195 times)

lelia

  • Žaliukas
  • *
  • Posts: 2
Problema
« on: 2015-02-07, 16:31:51 »
Sveiki,
Esu pradedantysis, mokausi iš video pamokų ir skaitinėjuos visur, ką randu. Tačiau man iškilo tokia problema. Atlikus darbą ir paspaudus ,,render" krauna krauna ir staiga išjungia programą . Kas tai galėtų būt ?Naudoju blenderį 2.73a. Galbūt gali būti kompiuteris per silpnas ? Jeigu imant konkretų pavyzdį, tai taip nutinka, kai sukuri gyvūno formą visą normaliai, ją ,,surenderina" tvarkingai, tačiau kai tam gyvūnui sukuri kailį, tada jau išmeta iš programos. Galbūt žinot ką ne taip darau ? Ačiū.

Loist

  • Šnekus
  • ***
  • Posts: 184
  • Gyvenimas-sugalvota idiotiškai,užtat kokia grafika
Re: Problema
« Reply #1 on: 2015-02-07, 17:28:46 »
Neužtenka kompiuterio resursų sukraut viską į atmintį todėl programa nulūžta. Tikriausiai ryškiai persistengei su kailiu. Sumažink kailio nustatymus.
Blend your ideas with "Blender"
Kai sugalvosiu - parašysiu...

{Giedrius}

  • Jaunuolis
  • **
  • Posts: 78
Re: Problema
« Reply #2 on: 2015-02-08, 00:32:06 »
Pritariu Loist. Kitais atvejais (priklauso nuo aplinkybių) gali padėti ir OS pakeitimas, pvz.: vietoj 32bit (jei taip yra) naudoti 64bit sistemą.

lelia

  • Žaliukas
  • *
  • Posts: 2
Re: Problema
« Reply #3 on: 2015-02-08, 09:28:07 »
Tačiau, jeigu skaičiuojant, kiek ,,sveria" failas, tai be to vadinamo kailio apie 1mb, kas manau yra tikrai mažai, o su kailiu 12mb, šiek tiek daugiau. Tačiau ar tai yra tas failas, kurio gali ,,nesurenderint" ? Galbūt padėtų senesnės versijos atsisiuntimas ? :)

Ramūnas

  • Administrator
  • Šnekus
  • *****
  • Posts: 129
    • Blender.lt
Re: Problema
« Reply #4 on: 2015-02-08, 14:24:42 »
Labas, ir sveikas prisijungęs prie forumo!

 failo dydis šiuo atveju nelabai ką reiškia. Kailis/plaukai yra dalelių sistema, ir apie ją galima galvoti labiau kaip apie parametrizuotą formulę, pagal kurią daromi skaičiavimai. Daugiausiai atminties užima ne pati geometrija, ne dalelių sistema su nustatymais, bet tarpiniai skaičiavimai. Man irgi atrodo, kad atmintis gali būti problema. Bet mes nežinome kokia pas tave sistema, kiek atminties, kokia OS, ir t.t.